Első Vegyi Industria Zárkörűen Működő Részvénytársaság logo

Üzemfenntartás vezető

  • Cég neve

    Első Vegyi Industria Zárkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    1238 Budapest, Helsinki út 138.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vegyipari berendezésekkel kapcsolatos tervszerű megelőző karbantartás szervezése és ellenőrzése.
  • A nyomástartó edények (kazánok, autoklávok, palackok), centrifugák érvényes előírások szerinti vizsgálatainak elvégeztetése.
  • Ellenőrzi az elektromos berendezések érintésvédelmi vizsgálatainak betartását, gondoskodik az érintésvédelmi berendezések felszereléséről, működtetéséről.
  • Karbantartók tevékenységének irányítása, ellenőrzése.
  • Elkészíti az éves karbantartási tervjavaslatot.
  • Napi feladatok operatív szervezése, irányítása és ellenőrzése.
  • Gondoskodik a kazánok folyamatos működtetéséről.

Elvárások

  • Vegyipari gépésztechnikus, gépészmérnök
  • 3-5 év releváns tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook),
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség,

Előnyt jelent

  • Kisebb csapat irányításában szerzett tapasztalat.
  • Villanyszerelő/ lakatos/hegesztő szakmában való jártasság
  • Kazánkezelő végzettség

Amit kínálunk

- Szolgáltatás-finanszírozó egészségbiztosítás
- SZÉP kártya juttatás
- Pihenési lehetőség a cég újonnan épült siófoki üdülőjében
- Kiszámítható időbeosztás
- Hosszútávú munkalehetőség
- Eredményes év esetén 13. havi bér
- Jubileumi jutalom

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Első Vegyi Industria (EVI) ZRt. jogelődje, az Első Vegyi Ktsz. 1948-ban alakult háztartás-vegyipari termékek és ipari segédanyagok gyártására. Az 1978-ban megkezdett teljes rekonstrukció lehetővé tette a termékskála bővítését gyógyszeripari intermedierekkel. A szövetkezet 1992. december 31.-vel zárt alapítású részvénytársasággá alakult. Vállalatunknál az elmúlt évtizedek alatt számos szabadalmaztatott eljárás került kifejlesztésre, melyekből jelenleg tizenegyet használunk.
A cég székhelye a 1139 Budapest, Kartács u. 6-ban van, munkavégzés helye 1238 Budapest Helsinki út 138. alatt található I. telephelyen.

Jelentkezéseket a Jelentkezem gombra kattintva várjuk, kérjük csatolja önéletrajzát és motivációs levelét is.